روی خط عدالت:

برگزاری مراسم احیای شب نیمه شعبان سال ۹۸

مراسم معنوی احیای شب نیمه شعبان با حضور جمع کثیری از دلدادگان امام عصر(عج) در مسجد عمار یاسر مشهد، شنبه ۳۱ فروردین ماه ۹۸ از ساعت ۲۳:۰۰ با سخنرانی حجت الاسلام سید صادق علمداری و نوای آقایان خبازیان و رضایی برگزار می گردد.

برگزاری جشن بزرگ ولادت حضرت زهرا سلام الله علیها

جشن میلاد فرخنده و با سعادت اسوه تمام عيار مکارم و قله رفيع فضائل، حضرت فاطمه زهرا (سلام الله عليها) در روز سه شنبه ۷ اسفند ماه با حضور ارزشمند خانواده های شهدای مدافع حرم در محل مسجد عمار یاسر در ساعت ۱۸:۳۰ با سخنرانی استاد محمد شجاعی و با اجرای آقای حسین زاده برگزار می گردد .

براگزاری مراسم سخنرانی به مناسبت ایام فاطمیه و چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی

کانون مهدویت صبح عدالت به مناسبت ایام فاطمیه و چهلمین سال پیروزی ارزشمند انقلاب اسلامی با همکاری موسسه منتظران منجی مراسمی را با موضوع  نقش حضرت زهرا (سلام الله علیها) در ایجاد مدیریت انقلاب اسلامی  با سخنرانی استاد محمد شجاعی برگزار میکند. تاریخ برگزاری : سه شنبه مورخه ۱۶ بهمن ماه ساعت :  ۱۶ الی ۱۸:۳۰ مکان : […]

مراسم « عید بیعت » سال ۱۳۹۷ – مشهد مقدس

آماده ایم تا با حضور باشکوه در اجتماع مردمی #عید_بیعت با امام عصر (هفتم آذر)، یاری اش کنیم، با او تجدید #بیعت نموده و همدل و هم صدا از او بخواهیم تا به نجات جهان برخیزد.

آزمون دوره تکمیلی معارف مهدویت سال ۹۷

به اطلاع مهدی یاوران عزیز می رساند که آزمون دوره تکمیلی معارف مهدویت در روز جمعه، یکم تیرماه ساعت ۱۰ صبح در مجتمع امیرالمومنین واقع در فداییان اسلام ۱۴ می باشد.