روی خط عدالت:

دانلود کتاب تبار انحراف

پژوهشی در جریان شناسی انحرافات تاریخی
زیر نظر استاد حجة الاسلام و المسلمین مهدی طائب
تهیه و تنظیم: موسسه مطالعات فرهنگی لوح و قلم

کتاب مصباح الهدی

این کتاب ارزشمند، حاوی چکیده ی مطالبی که مؤلّف (مهدی طیب) طیّ قریب ۲۰ ‏سال، از محضر عارف بزرگ معاصر شیعی، مرحوم حاج میرزا محمّد اسماعیل دولابی (از شاگردان عارف واصل آیت الله محمدجواد انصاری همدانی)، استفاده نموده و اولین مجلّد آن را ذیل قریب ۸۰ ‏عنوان، که در برگیرنده ی اساسی ترین موضوعات در شناخت جهان بینی عرفانی شیعه و نحوه ی سلوک الی االله به شیوه اهل محبّت و جذبه است، تنظیم و دسته بندی کرده است.

کتاب مهم آنگاه که هدایت شدم

کتاب من ساده و بي‏آلايش است. داستان يک مسافرت مي‏باشد و داستان يک کشف نوين، نه اکتشاف در جهان اختراع‏ها و ابتکارات تکنيکي و فيزيولوژي، بل‏که در جهان عقايد و در ميان سيلي از مکتب‏هاي مذهبي و فلسفه‏هاي ديني.

کتاب حسین، عقل سرخ

کتاب «حسین(ع) عقل سرخ» بیانگر روایتی تحلیلی از واقعه‌ تاریخ‌ساز عاشورا است که در محرم سال ۱۳۸۰ توسط رحیم‌پور ازغدی از شبکه یک سیما پخش شد.

آفتاب در مصاف

علل و ابعاد حادثه عاشورا
برگرفته از بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مدظله العالی)
رهبر معظم انقلاب اسلامی

۱۰۰ خاطره از شهید مهدی باکری

فکش اذیتش می کرد . دکتر معاینه کرد و گفت «فردا بیا بیمارستان » . باید عکس می گرفت . عکسش که آماده شد ، رفتیم دکتر ببیند ، وسط راه غیبش زد . توی راه روهای بیمارستان دنبالش می گشتیم دکتر داشت می رفت. بالاخره پیداش کردم . یک نفر را کول کرده بود داشت از پله ها میبرد بالا. یک پیر مرد را .