روی خط عدالت:

اشکال کار کجاست؟

این کاری که من الان می‌خوام مثلاً این ظرفه رو ببرم بذارم اینجا، رضایت امام زمان توش هست یا نیست؟ آقا هی نیا بپرس آقا من این لباس رو بپوشم خوبه؟! من اینجوری صحبت می‌کنم خوبه؟! نمیدونم، خودت و امام زمان خودت، برو بشین ببین اگر امام زمان الان بود با این لباس جلوش بودی می‌تونستی بشینی یا نمی‌تونستی بشینی. اینجوری حرف می‌زدی خوشش میومد یا بدش میومد؟ خودت با امام زمان خودت. شروع کن آقا این کار و بکنم؟ من جواب فلانی رو نمی‌دم؛ امام زمان ببین به خاطر تو جواب ندادما…حساب کتابش با خودت شروع کن؛ حال می‌کنی اصلاً با امام زمان اینجوری.

اگر بخواهیم دیدار امام زمان عج برسیم .

علی ‌بن مهزیار ۱۷ تا حج رفت؛ حج هیجدهمی نوزدهمی بود، گفت: دیگه نمیرم؛ گفت: چرا؟ گفت: ۱۷ ساله اومدم امام زمانم و ببینم؛ آقامو ببینم؛ نتونستم؛ دیگه نمیرم؛ برید؛ به کاروانی که داشت می‌رفت؛ گفت: برید؛ شب اومدن یکی در خونشو زد؛ گفت: علی حج نمیای؟ مگه نمی‌خواستی آقا رو ببینی؟ گفت:آره؛ گفت: من از طرف آقام بیا؛ این با ذوق و شوق حاضر شد رفت؛ رفتن مدینه بعد اومدن مسجد الحرام حج رو به جا آوردن؛ میگه یهو دیدم صدا کرد؛ گفت: بیا بریم؛ می‌گفت: رفتیم؛ دیدم امام زمان نشسته روبروم؛ می‌گفت: سلام دادم؛ بهم سلام داد؛

شرایط ظهور – قسمت پانزدهم

سیصد و سیزده نفر هنگام ظهور، اول، هسته اولیه، بعد خبر ظهور به عالم میرسه ده هزار نفر دور آقا جمع میشن قیام شروع میشه بعد آقا شروع میکنن قیام نقاط مختلف دنیا رو رفتن بعد حکومتشون که مستقر شد تو کوفه پایتخت تو کل دنیا خواستن حکومت کنن اونموقع تو دنیا کلی آقا یار می‌خواد و تعداد فراوانی میتونن اونجا یار امام زمان باشن. پس اون سیصد و سیزده تا میشن حلقه اصلی.

شرایط ظهور – قسمت چهاردهم

یکی از اوصاف یاران حضرت مهدی این است که اهل معرفت‌اند. امیرالمؤمنین فرمود: یاران مهدی خدا رو اون‌جور که باید شناخته‌اند. معرفت هم نسبت به خدا هم معرفت نسبت به امام زمان. خدا‌ رو شناختن و امام زمان را خوب شناختن، لذا چون خوب شناختن خوب همراهی می‌کنند. وصف دوم یاران مهدی، فرمودند: اهل اطاعت‌اند.

چرا امام زمان؟ – قسمت پنجم

از برکات حس وجود نازنین امام زمان امیدوار بودن است؛ کسی که با همه وجود به امامش تکیه کند و یقین به آمدنش داشته باشد می‌داند در محضر اوست. انسان وقتی این حس در وجود او پیدا شود که در محضر امام است این محضر بودن امام رو و در محضر بودن امام رو حس بکند آرام است؛ من چه زمانی می‌توانم احساسِ بودنِ امام رو در وجود خود تقویت بکنم؟ زمانی می‌توانم این حس رو در وجود خود تقویت بکنم که شناخت من به امام بالا برود؛ به میزان بالا رفتن شناخت من به امام، حضور امام در زندگی من حس می‌شود؛ و به میزان حس کردن امام در زندگی آرامش به زندگی من خواهد‌ آمد.

غرب و مهدویت – قسمت پایانی

فراماسونرها خودشون گروه‌ بندی دارن یک جریان فکری، فرهنگی و عملی که در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی حضور پیدا می‌کنه؛ نهادهای مختلفی هم داره در عرصه‌های اقتصادی “وال استریت ژورنال” در موضوع نظارت و کنترل پشت پرده اروپا و آمریکا و آسیا کمیسیون سه جانبه است؛ در عرصه خبر امثال  BBC وCNN؛ در کنترل مغزها شبکه‌‌های مختلف اجتماعی فیسبوک، توئیتر؛ در عرصه تمرکز اطلاعات گوگل؛ در عرصه ارتباطات مردمی امثال ایمیل؛ در عرصه نظامی ناتو؛ اینا همه در واقع نهادهایی هستند که از اونجا چی می‌شن؟ کنترل می‌شن و برای همه جهان تصمیم می‌گیرن.

غرب و مهدویت – قسمت چهارم

مجامع مخفی عنوانی است برای گردهمایی جماعتی لوژنشین، گوشه‌نشین با رویکردی کفرآمیز و شیطان‌پرستانه که درباره‌ همه‌ مناسبات مظلومان و مستضعفان زمین تدبیرگری می‌کنند و زمینه را برای به فساد کشاندن خلق عالم فراهم می‌کنند تا بتوانند شیطان را به سلطنت، به سیطره برسانند. هدف، نشر اندیشه‌های سکولار، ضد دینی با تکیه بر جاسوسی و ضد جاسوسی برای تاسیس حکومت واحد جهانی و به سلطنت رساندن شیطان در عرصه زمین؛ این‌ها آرام آرام تونستند مانیفستی درست بکنند؛

غرب و مهدویت – قسمت سوم

سه تا جریان یهودیت صهیونیستی، مسیحیت صهیونیستی و به عنوان آخرینش ایلومنتاتی و مجامع مخفی راهزنان اورشلیمند.نکته قابل توجه!هر سه جریان به دنبال تصرف اورشلیمند و هر سه جریان بر ایده منجی گرایانه خودشون سوارکردند یعنی شما مطالعه راجع به صهیونیزم ممکن نیست مگر اینکه مراجعه بکنین به چی؟ موضوع منجی گرایی و موعود گرایی.

غرب و مهدویت – قسمت دوم

مناطقی در جهان هستند که به عنوان  “هالفلند” شناخته می‌شن یعنی چی؟ یعنی “قلب زمین” در کل زمین مکه قلب عالم است و بیت المقدس مغز زمین شناخته ‌میشود پس این منطقه اینقدر مهمه که خداوند قلب زمین را نیز در آن قرار داده است. منطقه، منطقه مهمی است.فلسطین موطن عموم انبیاء عظام الهی موضوع کهن همه مناقشات شرق و غرب.

شرایط ظهور – قسمت سیزدهم

 تو زیارت عاشورا و بقیه زیارت‌ها وقتی به امام حسین سلام بدیم به یارانش هم سلام بدیم« اَلسَلامُ عَلَیکَ یَا اَبَاعَبدِالله وَ عَلی الاَروَاحِ الَتیِ حَلَت بِفِنَائِک، سلام بر حسین و بر یارانی که در کنار حسین آرمیده‌اند. اَلسَلامُ عَلَی الحُسَین وَ عَلی اَصحَابِ الحُسَین، سلام بر حسین، سلام بر یاران حسین. »می‌دونین چرا؟