روی خط عدالت:

شرایط ظهور – قسمت پانزدهم

سیصد و سیزده نفر هنگام ظهور، اول، هسته اولیه، بعد خبر ظهور به عالم میرسه ده هزار نفر دور آقا جمع میشن قیام شروع میشه بعد آقا شروع میکنن قیام نقاط مختلف دنیا رو رفتن بعد حکومتشون که مستقر شد تو کوفه پایتخت تو کل دنیا خواستن حکومت کنن اونموقع تو دنیا کلی آقا یار می‌خواد و تعداد فراوانی میتونن اونجا یار امام زمان باشن. پس اون سیصد و سیزده تا میشن حلقه اصلی.

شرایط ظهور – قسمت چهاردهم

یکی از اوصاف یاران حضرت مهدی این است که اهل معرفت‌اند. امیرالمؤمنین فرمود: یاران مهدی خدا رو اون‌جور که باید شناخته‌اند. معرفت هم نسبت به خدا هم معرفت نسبت به امام زمان. خدا‌ رو شناختن و امام زمان را خوب شناختن، لذا چون خوب شناختن خوب همراهی می‌کنند. وصف دوم یاران مهدی، فرمودند: اهل اطاعت‌اند.

چرا امام زمان؟ – قسمت پنجم

از برکات حس وجود نازنین امام زمان امیدوار بودن است؛ کسی که با همه وجود به امامش تکیه کند و یقین به آمدنش داشته باشد می‌داند در محضر اوست. انسان وقتی این حس در وجود او پیدا شود که در محضر امام است این محضر بودن امام رو و در محضر بودن امام رو حس بکند آرام است؛ من چه زمانی می‌توانم احساسِ بودنِ امام رو در وجود خود تقویت بکنم؟ زمانی می‌توانم این حس رو در وجود خود تقویت بکنم که شناخت من به امام بالا برود؛ به میزان بالا رفتن شناخت من به امام، حضور امام در زندگی من حس می‌شود؛ و به میزان حس کردن امام در زندگی آرامش به زندگی من خواهد‌ آمد.

غرب و مهدویت – قسمت پایانی

فراماسونرها خودشون گروه‌ بندی دارن یک جریان فکری، فرهنگی و عملی که در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی حضور پیدا می‌کنه؛ نهادهای مختلفی هم داره در عرصه‌های اقتصادی “وال استریت ژورنال” در موضوع نظارت و کنترل پشت پرده اروپا و آمریکا و آسیا کمیسیون سه جانبه است؛ در عرصه خبر امثال  BBC وCNN؛ در کنترل مغزها شبکه‌‌های مختلف اجتماعی فیسبوک، توئیتر؛ در عرصه تمرکز اطلاعات گوگل؛ در عرصه ارتباطات مردمی امثال ایمیل؛ در عرصه نظامی ناتو؛ اینا همه در واقع نهادهایی هستند که از اونجا چی می‌شن؟ کنترل می‌شن و برای همه جهان تصمیم می‌گیرن.

غرب و مهدویت – قسمت چهارم

مجامع مخفی عنوانی است برای گردهمایی جماعتی لوژنشین، گوشه‌نشین با رویکردی کفرآمیز و شیطان‌پرستانه که درباره‌ همه‌ مناسبات مظلومان و مستضعفان زمین تدبیرگری می‌کنند و زمینه را برای به فساد کشاندن خلق عالم فراهم می‌کنند تا بتوانند شیطان را به سلطنت، به سیطره برسانند. هدف، نشر اندیشه‌های سکولار، ضد دینی با تکیه بر جاسوسی و ضد جاسوسی برای تاسیس حکومت واحد جهانی و به سلطنت رساندن شیطان در عرصه زمین؛ این‌ها آرام آرام تونستند مانیفستی درست بکنند؛

غرب و مهدویت – قسمت سوم

سه تا جریان یهودیت صهیونیستی، مسیحیت صهیونیستی و به عنوان آخرینش ایلومنتاتی و مجامع مخفی راهزنان اورشلیمند.نکته قابل توجه!هر سه جریان به دنبال تصرف اورشلیمند و هر سه جریان بر ایده منجی گرایانه خودشون سوارکردند یعنی شما مطالعه راجع به صهیونیزم ممکن نیست مگر اینکه مراجعه بکنین به چی؟ موضوع منجی گرایی و موعود گرایی.

غرب و مهدویت – قسمت دوم

مناطقی در جهان هستند که به عنوان  “هالفلند” شناخته می‌شن یعنی چی؟ یعنی “قلب زمین” در کل زمین مکه قلب عالم است و بیت المقدس مغز زمین شناخته ‌میشود پس این منطقه اینقدر مهمه که خداوند قلب زمین را نیز در آن قرار داده است. منطقه، منطقه مهمی است.فلسطین موطن عموم انبیاء عظام الهی موضوع کهن همه مناقشات شرق و غرب.

شرایط ظهور – قسمت سیزدهم

 تو زیارت عاشورا و بقیه زیارت‌ها وقتی به امام حسین سلام بدیم به یارانش هم سلام بدیم« اَلسَلامُ عَلَیکَ یَا اَبَاعَبدِالله وَ عَلی الاَروَاحِ الَتیِ حَلَت بِفِنَائِک، سلام بر حسین و بر یارانی که در کنار حسین آرمیده‌اند. اَلسَلامُ عَلَی الحُسَین وَ عَلی اَصحَابِ الحُسَین، سلام بر حسین، سلام بر یاران حسین. »می‌دونین چرا؟

چرا امام زمان – قسمت چهارم

انسانی که امام رو شناخت همیشه آرام است کسی که خود رو در محضر امام دید، همیشه در یک دژ امنیت روانی بزرگی‌ است.من یک مثال بزنم خدمت شما: تصور بکنید کودکی که در حال بازیست، کودکی که گاهی وقتا نگران تنهایی است اما مشغول سرگرمی و بازی و طروات و شادابی ا‌ست، به محض این‌ که به سمت دیگری نگاه بکند و وجود پدر یا وجود مادر رو حس بکند و گاهی وقتا دیدید کودک دست می‌زند و لمس می‌کند و وجود مادر یا وجود پدر رو حس می‌کند آرام می‌شود و ‌خود را در یک امنیت کامل روانی می‌بیند.

شب های امام زمانی

مناسبت‌های مختلفی درماه رمضان هست اما یک مناسب بسیار مهم که شاید نسبت به اون مقداری غفلت شده، این است که ماه مبارک رمضان ماه امید برای ظهور حضرت مهدی( علیه‌السلام) هست، ماه امید برای فرج مولا حضرت ولی عصر( عجّل اللّه تعالی فرجه الشّریف) است و اساسا ماه مبارک رمضان رو باید ماه امام زمان( أَرْواحُنا لَهُ الْفِداء) تلقی کرد، در این حد که اگر ماه محرم ماه اباعبدالله الحسین( عَلَيْهِ السَّلام) هست، ماه صفر به نوعی ماه رحلت رسول اکرم( صلَوات الله ُعليه و آله و سلَّمَ) هست، همونطور باید بگیم ماه مبارک رمضان ماه امام زمان، ماه ظهور، ماه انتظار، ماه امید برای فرج هست.