روی خط عدالت:

دولت مثل اتومبیلی ست که تمام دار و ندارمان در آن است…

دولت مثل اتومبیلی ست که تمام دار و ندارمان در آن است… دولت مثل اتومبیلی ست که تمام دار و ندارمان در آن است…مقام معظم رهبری:
گاهی بعضی ها ایراد می گیرند [ قدیم هم به حضرت امام (رضوان الله علیه) ایراد می گرفتند] که چرا شما اینقدر با مراقبت و دقت و وسواس، از دولت پشتیبانی می کنید؟ من واقعا از این حرف تعجب می کنم! بنده گاهی برای بعضی از نزدیکان و دوستان مثالی زده ام و گفته ام «اتومبیلی است که تمام دار و ندار من، فرزندان، عزیزان، ثروت و موجودی ام در آن است. راننده ی ماهری هم پیدا کرده ام که از راه بسیار خطرناکی این اتومبیل را می برد. من همه چیزم به این اتومبیل بسته است. اگر یک وقت چیزی هم ببینم که به نظرم ناخوشایند بیاید، کلمه ای که یک ذره حواس آن راننـــده را پرت کند و او را مشغول نماید و نتواند این راه پر پیچ و خم و خطرناک را به سلامت طی کند و با عافیت به سر منزل برساند، بنده مطلقا آن کلمه را نخواهم گفت، تا خدشه ای به اتومبیل وارد نشود.»

کسی نگفته که در این مملکت، دزد و گرگ و … نداریم.

کسی نگفته که در این مملکت، دزد و گرگ و … نداریم، که داریم و اگر هم هست یک دلیلش به خاطر بی کفایتی امثال ما بوده (ببخشیدا دور از جون شما) که رشد نکردیم، قدرت نشدیم، از اوقاتمون بهره برداری نکردیم، خوش گذرونی کردم، تنبلی کردیم و حتی در انتخاب مون دقت نکردیم، از اسلام نخوندیم، از معنای صحیح توحید و عدل و نبوت و امامت و دوران غیبت نخونده و نشنیده ایم، از ادیان دیگه اطلاع میدانی نداریم، از مردمشون، بیشتر مردم منابع اصیل رو نمیدونند و جواب ساده ترین سئوالات اعتقادی و یا تاریخی رو نمی دونن…
بعد توقع داریم چی بشه؟؟

بدبختی ملت ها غرب زده گی!

هیچ ملتی نمی‌تواند استقلال پیدا بکند إلا اینکه خودش، خودش را بفهمد. تا زمانیکه ملتها خودشان را گم کرده اند و دیگران را به جای خودشان نشانده اند ، استقلال نمی‌توانند پیدا کنند. کمال تاسف است که کشور ما که حقوق اسلامی و قضای اسلامی و فرهنگ اسلامی دارد، این فرهنگ را، این حقوق را نادیده گرفته و دنبال غرب رفته است!
همچو غرب در نظر یک قشری از این ملت جلوه کرده که گمان می‌کنند غیر از غرب، هیچ خبری در هیچ جا نیست! و این وابستگی عقلی، وابستگی مغزی به خارج، منشأ اکثر بدبختیهای ملتها و ملت ماست.

توافق خوب یا بد؟

سخنان مغایرانه ظریف و جان کری نگران کننده است!
هنوز توافقی نوشته نشده و به ثبت و امضا نرسیده که عملی بشود!
شادی زود هنگام مردم ایران سوژه رسانه های غربی شد!
سطحی نگری برخی مردم نگران کننده است.
کری :تحریم ها ایران را به پای میز مذاکره کشاند.

مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان ( ۲۵ رمضان ۱۳۹۳شمسی)

شما به‌‌عنوان یک انسان مسلمان، مؤمن، صاحب فکر، باید نگاه کنید، تکلیفتان را احساس کنید، تحلیل داشته باشید؛ نسبت به اشخاص، نسبت به جریانها، نسبت به سیاستها، نسبت به دولتها، موضع داشته باشید، نظر داشته باشید.

این‌‌جور نیست که شما باید منتظر بمانید، ببینید که رهبرى درباره‌‌ى فلان شخص، یا فلان حرکت، یا فلان عمل، یا فلان سیاست چه موضعى اتخاذ میکند که بر اساس آن، شما هم موضع‌‌گیرى کنید؛ نه، اینکه کارها را قفل خواهد کرد.

سیاست ‹هویچ› و ‹چماق› برای سست کردن زانوها!

وقتی که یزید بعد از پدرش(معاویه) کار رو دست گرفت، تاکید کرد حسین باید بیعت کنه اما امام نپذیرفتند. ایشان ایام حج، رفتند به سمت مکه برای حج › از ۱۰ تا فرع دین، یکیش حجه. رفتند اما حج رو نیمه تموم گذاشتند! این درس داره!!!

حج رها شد برای تحقق دو فرع دیگه: «جهاد» و «امر به معروف نهی از منکر» که رفتند به سمت کوفه…

گذری بر ممتحنه!

آیه ۲ : اگر کفار به شما دست پیدا کنند، دشمنان شما خواهند بود و دست و زبان خود را به آزار شما دراز خواهند کرد و آرزومند آنند که شما هم کافر شوید.

آیه ۹ : خدا تنها از دوستی کسانی نهی کرده که با شما سر جنگ دارند و تنها بر سر مساله دین با شما می‌جنگیدند… و هر کس دوستشان بدارد پس آنها ستمکارند.

گرگ های منافقی که طمع دارند، وجود دارد …

نگاه مسلمانان عالم به من و شماست که در امنیت نسبی، چه گلی داریم می کاریم؟ لذا سه اصل مهم:
۱- توجیه، حماقته ( هر کسی بگه مشکلات و ضعف هایی نداریم، احمقه)
۲- تضعیف، جنایته ( هر عملی‌، هرعکس العملی، هر حرفی، هر پیامی و حتی هر کامنتی که دشمنان اسلام رو شاد کنه، به همون اندازه که دشمن خوشحال بشه، به همون اندازه خطاست و غیر الهی…)
۳- تکمیل، رسالته ( حالا که با جان فدایی ِ یک عده ی معدود، کار به اینجا رسیده، وظیفه ی ما تکمیله…)

بوی باروت میاد! جنگـــ ِهـ..

جالبه! بیشترین تحریم ها علیه ایران، مربوط به «فناوری هسته ای، علمی و داروهای حیاتی» بوده! کشورهای هلند، آلمان و ژاپن انتقال این فناوری رو به ایران تحریم کرده اند. به عنوان مثال دانشگاههای هلند حتی دانشجویان ایرانی رو پذیرش نمیکنند! دولت توکیو انتقال هرگونه فناوری حساس رو به ایران منع کرده!

آوریل ۲۰۰۸ در نمایشگاه بین المللی صنایع دفاعی مالزی، به شرکت کننده های ایرانی که در حال آماده سازی غرفه هاشون بودند برگه ای نشون داده میشه که روی آن دستور داده شده بود که از نمایشگاه خارج بشن! این تحریم ها (دارو، مواد غذایی و غیره) در حالی اِعمال میشه که آمریکا “صادرات دخانیات به ایران” رو از لیست تحریم ها معاف کرده و ایران سومین وارد کنندهٔ سیگار آمریکایی ست!!

پیام من، به عموم جوانان اروپا و امریکای شمالی این است …

۱٫ من پیرمردهایی رو دیدم که یادشون بود که انگلیس چطور تریاک رو در بین مردم رائج میکرد! و إلا مردم تریاک کشیدن بلد نبودن، این چیزا وجود نداشت.

۲. هر شش ثانیه، یک تجاوز به عنف در امریکا صورت می‌گیرد! ببینید وقتی به عفت بی‌اعتنایی کردند، به کجا میرسد؟! حجاب که اینهمه مورد توجه اسلامه، به خاطر اینهاست.

۳. برای فلج کردن ملت ها و به چنگ آوردن منابع ثروت؛ بهترین راه، فلج کردن جوانان است. برای فلج کردن جوانان؛ بهترین راه، زمین گیر کردن آنها به وسیلهٔ سکس و فحشاست.