روی خط عدالت:

دستور رهبر انقلاب به حذف بخشی از متن خوشامدگويی مهمانداران هواپيما

هنگامی که مهماندار هواپیمای مسافربری پرواز عادی تهران – مشهد، در خوش آمدگویی ابتدایی مسافران به سبک معمول؛ شادی روح امام و شهدا و سلامتی رهبر انقلاب را آرزو کرد، مقام معظم رهبری نیز که مسافر این پرواز بودند با شنیدن این خوش آمدگویی از بخش “دعا برای سلامتی رهبر معظم انقلاب” ناراحت شدند و دستور حذف سریع این بخش از متن خوش آمدگویی مهمانداران توسط مسئولان مربوطه را صادر کردند.

در قیامت هر کسی را با امام خود فرا میخوانند.

سئوال؟ آیا اونایی که سیدعلی خامنه ای رو امام میگویند، معتقدند که ما ۱۳ امام داریم؟ امتحان کنید و ازشون بپرسید که «چند امام داریم؟» همه میگن دوازده تا. اما استفاده از لفظ امام برای «غیر معصوم» هم در قرآن اومده: [یوم ندعوا کل اناس بإمامهم…] در قیامت هر کسی را با امام خود فرا میخوانند. (إسرا/۷۱)
در [ امالی صدوق/ص۱۵۳ ] اومده که در مسیر کربلا کسی اومد درباره ی این آیه از امام حسین علیه السلام پرسید، حضرت فرمودند: امامی هست که مردم رو به هدایت دعوت میکنه و امامی هست که مردم رو به ضلالت دعوت میکنه…

هر نامه ای قطعا حامل پیامی ست که از دل برآمده…

هر نامه ای قطعا حامل پیامی ست که از دل برآمده… وقتی مقام معظم رهبری نامه ای مرقوم فرموده اند، آن هم خطاب به جوانان اروپا و امریکای شمالی، به نظر شما در دل آقا چه میگذرد؟!
قطعا این صرفا یک نامه نخواهد بود!

مگر شما پزشک خصوصی ندارید؟

حجة الاسلام أحدی تعریف می‌کردند:
یه روز در جماران منبر میرفتم و خاطراتی از زندگی مقام معظم رهبری می‌گفتم. بعد از صحبتها، پزشکی اومد پیشم و گفت: «بذار منم براتون خاطره ای بگم:

یه روز در مطب نشسته بودم خانمی به همراه فرزندش به من مراجعه کردند.

فکر نکنید حفاظت و حراست از آب و خاک کشور، برای من مهم نیست.

ســـردار ذوالقدر میگه:
بعد از جنگ تحمیلی ایران و عراق، از سمت امارات تحرکات نظامی ای در جزایر سه گانه اتفاق افتاد، که احتمال بُـروز حادثه ای جدید می‌دادیم! جلسه ای در قرارگاه خاتم الانبیاء با حضور همهٔ سران نیروهای مسلح تنظیم شد، که اتفاقا مقام معظم رهبری هم تشریف آورده بودند.

حجة الاسلام قرائتی: روزی به مقام معظم رهبری عرض کردم…

حجة الاسلام قرائتی:
روزی به مقام معظم رهبری عرض کردم: ارتش این همه پادگان داره، بهشون نامه ای بنویسید که یکی از پادگان‌های خودشون رو برای کارهای قرآنی و نماز، در اختیار ستاد اقامه نماز بگذارند.
آقا جمله ای فرمودند که برای همهٔ ما درس است؛ ایشون فرمودند:
«ارتش نباید تصور کند که با زور میشود چیزی از او گرفت. اگر دوست قوی باشد، دشمن قوی تر است!»

کدهای پيشواز ایرانسل ( سخنان مقام معظم رهبری)

۴۴۱۲۰۵۰ مقام معظم رهبری توصیه به جوانان
۴۴۱۸۲۸ مقام معظم رهبری ‌ کجایند عمارها
۴۴۱۲۴۲۸ مقام معظم رهبری وظیفه امروز ما
۴۴۱۲۱۵۵ مقام معظم رهبری شور انقلابی
۴۴۱۲۴۲۵ مقام معظم رهبری همت کنیم