روی خط عدالت:

۱۰۰ خاطره از شهید مهدی باکری

فکش اذیتش می کرد . دکتر معاینه کرد و گفت «فردا بیا بیمارستان » . باید عکس می گرفت . عکسش که آماده شد ، رفتیم دکتر ببیند ، وسط راه غیبش زد . توی راه روهای بیمارستان دنبالش می گشتیم دکتر داشت می رفت. بالاخره پیداش کردم . یک نفر را کول کرده بود داشت از پله ها میبرد بالا. یک پیر مرد را .

کتاب ۴۰۰ نکته از تفسیر نور

كتابى كه در پیش رو دارید، مجموعه‏اى است از نكات كوتاه، جذاب، خواندنى و در عین حال پرمحتوا كه برگرفته از تفسیر نور، اثر گرانسنگ حضرت حجت الاسلام و المسلمین استاد قرائتى كه در نوع خود تفسیرى ارزشمند و با سبك جدید است و عنوان كتاب سال ۷۶ را به خود اختصاص داده است.

کتاب ۳۰۰نکته در مدیریت اسلامی

هدف از جمع‌آوری این مجموعه، فراهم آمدن نسخه‌ای کارآمد و آسان فهم برای عموم علاقه‌مندان به مباحث مدیریت اسلامی بوده است، لذا تفسیری که مورد استناد و بازبینی قرار گرفته، «تفسیر نور» اثر حجت‌الاسلام‌والمسلمین قرائتی‌ می‌باشد که در شیوایی و روانی، از معدود آثار منتشره در میان تفاسیر قرآن کریم است و در نگارش آن، تفاسیر مشهور مورد رجوع بوده و از این لحاظ از جامعیت نسبی برخوردار می‌باشد.

کتاب ۱۱۴ نکته درباره نماز

کتاب “۱۱۴ نکته درباره نماز” تألیف حجت الاسلام و المسلمین محسن قرائتی توسط مرکز فرهنگی درسهایی از قرآن به چاپ رسیده و شامل نکاتی از قرآن و حدیث در خصوص خواندن نماز است.