جنگ رسانه‌ای

جنگ رسانه‌ای آنقدر قدرت داره که ظهور و می‌تونه عقب بندازه اینا همش بستر ظهوره ، لذا من نمی‌تونم فقط یه نماز خون صفر باشم کاری به مسائل سیاسی مملکتم نداشته باشم.

امام زمان اینجوری نمی‌خواد برم الله اکبر سه رکعت نماز چی بخونم چهار ساعت وایستم نماز جعفر طیار بخونم برای امام زمان تو مشهد مقدس، اما تحلیل نداشته باشم.

امام زمان منتظر ظهور امت است .

تمام امامان معصوم ما یکی پس از دیگری شهید شدن به واسطه‌ ی ندانستن مردم زمان خود، مردم زمان باید آگاه بشن.
بچه‌هامون تحت این شبکه، تحت تأثیر قرار می‌گیرند؛ به جای اینکه آرمان خواه بشن، آرمان گرا بشن، مهدی رو آرزو داشته باشن که جزء سربازانش باشند، توی رسانه یه کاری کردن از امام زمان یه تصویری ساختن که وقتی ما آمار گرفتیم در یکی از شهرهای مذهبی اگر امام زمان بیاد چطوری میشه؟ شما حاضرید؟ مثلا آماده اید؟ گفته بودن نه نمی‌خوایم بیاد، چون بیاد سر ما رو می‌زنه؛

یهود آخرالزمان

آقای اورشلیم رئیس مرکز مطالعات یهود دانشگاه کلمبیا میگه: تمام مشکلات ما ریشه در هویت ایرانیان دارد که بخش قابل توجهی از آن وابسته به باورهای مذهبی آن‌هاست پس بنابراین تلاش برای از بین بردن یا کم کردن مظاهر اعتقادی مانند: رعایت حجاب و غیره اولویت ماست که  در این مسیر باید از تمام ابزارهایی که در اختیار داریم به ویژه رسانه‌ها به شدت پایبندی کنیم.

تهاجم فرهنگی در رسانه و تاثیر آن در زندگی ما

رسانه یک کاری می‌کنه، تو با پول خودت با امکانات خودت و شیوه‌ای که خودت حتی طراحی می‌کنی، آن چیزی که او طراحی کرده رو تو انجام بدی. اما همین رسانه میاد یک کاری می‌کنه که لیبرا‌ل‌ها حاکمیت پیدا می‌کنند بر این مملکت و فقط حرف می‌زنند. جنگ نرم یعنی این؛ ‌که حتی تو بستر سیاسی هم اجازه حرکت به شما رو نمی‌ده. توان مردم رو می‌گیره.

شناخت نفاق و تاثیر آن در ظهور

منافق یعنی همین که ادعای یک چیزی را می‌کند، وعده‌ی یک چیزی را می‌دهد، پرچم یک چیزی را بلند می‌کند اما در رفتار خود، در عمل خود، در راه خود، ملتزم و پایبند به اون چیز نیست یه چیز دیگه‌ای ، یه راه دیگه‌ای، یه عمل دیگه‌ای، در رفتار و گفتار او حاکم است پس این میشه منافق

اشراف امام زمان به عالم هستی چگونه است ؟

حکایت ما و امام زمان شیشه رفلکسه .شیشه‌های رفلکس رو دیدی؟ وایمیستی توی خونه این که یک ور رو نشون می ده؛ از بیرون آینه است؛ از تو شما می‌تونی بیرون رو ببینی؛ وایستادی تو حیاط می‌بینی یک نفر اون وسط تو حیاط وایستاده می‌بینی این ور اون ور رو نگاه می‌کنه؛ می‌بینه هیچکی حواسش نیست دستش رو می‌کنه تو بینیش می‌ماله به درخت! غافل از این که شما داری نگاش می‌کنی!

ما چقدر این آقا رو دیدیم و نشناختیم!

اگر ما از غیبت درآیم وجود مبارک او رو می بینیم، حالا یا بشناسیمش  یا نشناسیم.

لذا در روایات داره وقتی ظهور می‌کنه اونایی که تونسته بودن با چشم ببیننش شگفت زده می‌شن میگن ما چقدر این آقا رو دیدیم و نشناختیم!

گناه مانع ماست، گناه حجاب ماست.

می‌دونید حکومت امام زمان(عج) چجوری اداره میشه‌‌؟

به واسطه محبت و ارادت شدیدی که همه دوستان و یاران حضرت به حضرت دارن؛ یک ابهت و عظمتی برای حضرت ایجاد می‌کنه بی نظیر و خود این، کار رو جلو می‌بره.

دیگه کسی جرات تخطی و تعدی پیدا نمی‌کنه به خاطر چی؟ به خاطر شدت محبوبیت و موقعیت حضرت در میان مردم، در میان مومنین.

البته اون یارانی هم که از حضرت در میان مردم دارن زندگی می‌کنند، یارانی هستند که هر کدوم کلی آبرو برای حضرت می‌خرند کلی اعتبار برای حضرت جور می‌کنند.

چرا برای سلامتی امام زمان دعا می‌کنیم؟

میگه ما برای سلامتی آقا امام زمان چرا صدقه می‌دیم؟ آقا امام زمان (علیه‌السلام) مثل ماها مریض میشه، بسیاری از بیماری‌هایی که ماها می‌گیریم، اونم می‌گیره، اینجوری نیست که امام ِ تو زر ورق خدا پیچونده باشدش، هیچ طوریش نشه، اذیت میشه از ما، از دست خود ماها اذیت میشه، به خاطر خود ماها اذیت میشه، هر کدوم از ما سال‌ها خون به دلش کرديم؛

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...