روی خط عدالت:

نکات حیاتی برای کار تشکیلات مهدوی

یه بار یکی از این یاران لو میره و کشته میشه که امام صادق (علیه‌السلام) می‌فرماید: اون به خاطر اینکه نتونست اسرار حفظ کنه کشته شد؛ یعنی تو کل این سال‌ها اهل بیت کاملا یک سازمان تشکیلاتی قوی رو داشتن مدیریت می‌کردن بدون اینکه یک نفر بخواد بفهمه؛

از نشانه‌های آخرالزمان اینه که مرگ سفید زیاد میشه

مردم به بیماری زیاد می‌میرن؛ از نشانه‌های آخرالزمان اینه که مرگ سرخ زیاد میشه، مردم در جنگ ها زیاد می‌میرند؛ از نشانه‌های آخرالزمان اینه که سیل و امثالهم زیاد میشه؛ بنی اسرائیل خدا نوشته بود ۴۰۰ سال از یوسف تا موسی فاصله داشت؛ گریه کردن،اشک ریختن،۱۷۰ سالش و خدا بخشید؛ یعنی بیشتر از یک سوم؛ برای چی برای ما نبخشه؟ ها؟

می‌خوای امام زمان تحویلت بگیره؟ می‌خوای امام زمان به شدت دوستت داشته باشه؟

در روایت هستش که به امام زمانتون خدمت کنید؛ در جریانی پیرمردها و بزرگا دور تا دور مجلس نشسته بودن؛ امام صادق هم بودند؛ یه دفعه یه نوجوون اومد تو، همین پونزده، شانزده ساله؛ هم سن و سال شما؛ تا اومد تو این نوجوون امام صادق (علیه‌السلام) بلند شدند،  به ایشون احترام گذاشتن؛ خیلی تحویلش گرفتن؛ خیلی زیاد؛ همه‌ی اطرافیان تعجب کردن؛ مگه این آقا کیه؟ این نوجوون چیکار کرده اینقدر امام صادق با این ابهت اینقدر تحویلش می‌گیره ؟ پرسیدند؛ گفتند: آقا ایشون کی هستن؟ اینقدر تحویلشون می‌گیرید؟ امام فرمودند: این آقا ما رو یاری می‌کنه؛

به نظر شما مهم ترین خطر و آسیبی که جامعه منتظر و منتظران رو تهدید می‌‌‌‌‌‌کنه چیه؟

سوره مبارکه عصر یکی از سوره‌هایی است که ما وقتی به هم دیگه می‌رسیم بعد از سلام و احوال پرسی خوبه این سوره رو بخونیم.

این سوره انسان رو به یاد امام زمانش می‌اندازه، به یاد وظیفه یک منتظر، یاد خطر‌ها و آسیب‌هایی که در دوران غیبت امام زمان منتظران و جامعه منتظرموعود رو تهدید می‌کنه. بسم الله الرحمن الرحیم «والْعَصْر» قسم به زمان، حالا این زمان چیه؟

یک منتظر چه جایگاهی پیش خدا داره؟ به چه درجه و مقامی می‌تونه برسه؟

کسی از شماها اگر آگاه به امر ظهور باشه و منتظر و چشم به راه باشه همانند کسی است که در رکاب حضرت قائم با شمشیر در راه خدا جهاد کرده فرمود بلکه به خدا قسم مانند کسیه که با شمشیر در رکاب رسول خدا جهاد نموده و در مرحله سوم فرمود: بلکه به خدا قسم مانند کسیه که با رسول خدا در محضر رسول خدا به شهادت رسیده باشد. این بالاترین مقام و درجه ‌ای است که برای یک انسان قابل تصوره” و بعد فرمود: آیه‌ای برای شما منتظران در قرآنه. میگه من عرض کردم کدام آیه؟

سیره‌ی امام زمان چگونه است؟

یعنی وقتی آقا میاد وضعیت آدم چه جوری می‌شه، برای قتل و خونریزی و ویران‌ گری میاد یا وضعیت به‌ گونه‌ی دیگریست؟

ملت‌هایی که امام زمان ندارن اینا به جایی نرسیدن؟

رسالت امام در این عالم اینه انسان رو به عزت به کمال به رستگاری برسونه؛ ان شاالله که با شناخت خودمون، با معرفت نفس، با تمام وجود توجهمون به امام زمانمون باشد و نهایت بهره و استفاده رو در بعد هدایت، در توحید، در تقرب به سوی خدا از امام زمانمون استفاده بکنیم به فضل الهی .

مضطر واقعی کیه؟

مضطر واقعی کیه؟ شما شنیدید موارد مختلفی کسی میاد، پیش امام جماعت؛ مداح؛ گوینده بگه آقا پنج تا امن یجیب مثلا برای رفع گرفتاری‌ها، برای شفاء مریضمون خونده بشه. راستی مضطر واقعی کیه و آیه‌ی مضطر کجاست و مربوط به کی؟

مهم ترین راه زمینه سازی ظهور

یه کس دیگه استعداد نقادی داره، نقادی اون میاد طراحی منُ تکمیل می­کنه.

یه کس دیگه استعداد پشتیبانی داره.

اینا دارن از استعداد­های هم استفاده می­کنند.

چرا تشکیلات شکل نمی­گیره؟ چون هر کسی استعداد خودش رو تو چنگش، بغلش نگه داشته نمی­خواد با کسی مشارکت کنه.

بعد این کار صورت بگیره به نام کی  تموم میشه؟ به نام تشکیلات.

میگه من تشکیلاتی کار نمی­کنم، این باید برای من ثبت بشه؛ من من من  کارها و توانایی­های خودم مال خودم هست.

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...