تهاجم فرهنگی در رسانه و تاثیر آن در زندگی ما

رسانه یک کاری می‌کنه، تو با پول خودت با امکانات خودت و شیوه‌ای که خودت حتی طراحی می‌کنی، آن چیزی که او طراحی کرده رو تو انجام بدی. اما همین رسانه میاد یک کاری می‌کنه که لیبرا‌ل‌ها حاکمیت پیدا می‌کنند بر این مملکت و فقط حرف می‌زنند. جنگ نرم یعنی این؛ ‌که حتی تو بستر سیاسی هم اجازه حرکت به شما رو نمی‌ده. توان مردم رو می‌گیره.

شناخت نفاق و تاثیر آن در ظهور

منافق یعنی همین که ادعای یک چیزی را می‌کند، وعده‌ی یک چیزی را می‌دهد، پرچم یک چیزی را بلند می‌کند اما در رفتار خود، در عمل خود، در راه خود، ملتزم و پایبند به اون چیز نیست یه چیز دیگه‌ای ، یه راه دیگه‌ای، یه عمل دیگه‌ای، در رفتار و گفتار او حاکم است پس این میشه منافق

اشراف امام زمان به عالم هستی چگونه است ؟

حکایت ما و امام زمان شیشه رفلکسه .شیشه‌های رفلکس رو دیدی؟ وایمیستی توی خونه این که یک ور رو نشون می ده؛ از بیرون آینه است؛ از تو شما می‌تونی بیرون رو ببینی؛ وایستادی تو حیاط می‌بینی یک نفر اون وسط تو حیاط وایستاده می‌بینی این ور اون ور رو نگاه می‌کنه؛ می‌بینه هیچکی حواسش نیست دستش رو می‌کنه تو بینیش می‌ماله به درخت! غافل از این که شما داری نگاش می‌کنی!

ما چقدر این آقا رو دیدیم و نشناختیم!

اگر ما از غیبت درآیم وجود مبارک او رو می بینیم، حالا یا بشناسیمش  یا نشناسیم.

لذا در روایات داره وقتی ظهور می‌کنه اونایی که تونسته بودن با چشم ببیننش شگفت زده می‌شن میگن ما چقدر این آقا رو دیدیم و نشناختیم!

گناه مانع ماست، گناه حجاب ماست.

می‌دونید حکومت امام زمان(عج) چجوری اداره میشه‌‌؟

به واسطه محبت و ارادت شدیدی که همه دوستان و یاران حضرت به حضرت دارن؛ یک ابهت و عظمتی برای حضرت ایجاد می‌کنه بی نظیر و خود این، کار رو جلو می‌بره.

دیگه کسی جرات تخطی و تعدی پیدا نمی‌کنه به خاطر چی؟ به خاطر شدت محبوبیت و موقعیت حضرت در میان مردم، در میان مومنین.

البته اون یارانی هم که از حضرت در میان مردم دارن زندگی می‌کنند، یارانی هستند که هر کدوم کلی آبرو برای حضرت می‌خرند کلی اعتبار برای حضرت جور می‌کنند.

چرا برای سلامتی امام زمان دعا می‌کنیم؟

میگه ما برای سلامتی آقا امام زمان چرا صدقه می‌دیم؟ آقا امام زمان (علیه‌السلام) مثل ماها مریض میشه، بسیاری از بیماری‌هایی که ماها می‌گیریم، اونم می‌گیره، اینجوری نیست که امام ِ تو زر ورق خدا پیچونده باشدش، هیچ طوریش نشه، اذیت میشه از ما، از دست خود ماها اذیت میشه، به خاطر خود ماها اذیت میشه، هر کدوم از ما سال‌ها خون به دلش کرديم؛

باید برای این که دیدندارخوبی باشی خودخواه باشی !

اید خودخواه بشن؛ تا منفعت طلب نشی؛ تا خودخواه نشی؛ نمی تونی دینداری کنی؛ خودت و نفروش؛ منافع خودت رو در نظر بگیر؛ خودت  و فراموش نکن؛ خدا ما رو منفعت طلب آفریده چرا راه دور میری؟ دینداری یعنی همین منفعت طلبی؛ نذار یه دقیقه ات از دست بره؛ مواظب خودت باش؛ خدا چرا دستور داد؟ به خاطر منافع ما؛ تو که منفعت طلب نیستی اصلا چه دستوری می‌خوای دریافت بکنی؟

سواد رسانه ای – قسمت اول

اگر کسی قدرت تحلیل رسانه بلد نباشه به راحتی حذف میشه تو این فضا، قدرت رسانه آنقدر قوی است  امروز که اردوگاه حق و باطل تمام شکست و پیروزیشون رو مرهون رسانه هستند.

شهید آوینی یک جمله عجیبی داره میگه: اگر پیغمبری در آخرالزمان خدا مبعوث کنه، حتما دوربین به دست میاد.

اگر میخوای تمام اسماءالله فعال می‌شه برای دفاع از تو، این مطلب را بخوان .

کسی اگر رد غیبت از برادر مومنش کرد خدا بهش چی می‌ده در ملکوت؟ خدا هزار در از شر در دنیا و آخرت را به روش می‌بنده و دفع می‌کنه. رد می‌کنه. این حرف داشت می‌اومد بزنه حریم و آبروی این و آسیب بزنه تو پس زدی، محافظت کردی از حریم او؛ خدا از حریم تو محافظت می‌کنه. تو یکدونه رو برگردوندی خدا هزار تا برمی‌گردونه، چون خدا هزار اسم داره.

در حال اعتبار سنجی لطفا منتظر بمانید ...